פרשת השבוע

נבואה ניתנה לשוטים

פרשת "ראה"

"ראה אנוכי נותן לפניכם היום את הברכה וקללה. ואת הברכה אשר תשמעו אל מצוות ה' והקללה אם לא תשמעו וסרתם מן הדרך. ללכת אחרי אלוהים אחרים".
בפרשה משה מזהיר את העם לא ללכת על נביאי שקר (נבואה ניתנה לשוטים), הוא גם מזהיר מפני עבודה זרה וגם נותן רשימה של בעלי חיים אסורים ומותרים לאכילה.

הפרשה מדברת על חופש הבחירה ועל יכולת הראייה. היכולת להביט עמוק אל תוך עצמינו ואל תוך נשמתו של האדם שמגיע אלינו, מתוך עבודת מודעות שמתבוננת אל תוך התת מודע שמנהל אותנו ומתוך עבודת המודעות והראייה הנכונה, אנחנו מגיעים להמון תובנות ובהתאם מעניקים את הכלים להתפתחות וצמיחה .
נניח שהולכים למגיד עתידות או מישהו שמתיימר לקבוע עובדות קשיחות ולא גמישות והאדם הזה, אומר לכם שתתגרשו בתוך 4 שנים, או שהוא רואה בעיה כלכלית שלא ניתנת לשינוי, או אפילו בעיה בריאותית שלא ניתנת לשינוי וקיבלתם את זה כעובדה מוגמרת, מבלי לבחון לבדוק לשנות, הרי עשיתם חטא גדול לעצמיכם, כל שכן לבריאה.
בידינו הבחירה החופשית לשנות את המציאות. אנוכי נתתי לכם את הברכה והקללה. אתם תחליטו אם מי שהחליש אתכם מקלל או מברך ובהתאם תבחרו לשנות את המציאות, כי הרי "הכל צפוי והרשות נתונה״.

שחררו דפוסים חוסמים, מחשבות שליליות, אגו לא מאוזן = "אלוהים אחרים״.
אני מקפידה להעביר את המשולשת הקדוש אמונה, מילים ומחשבה, יוצרים מציאות, ללקוחות ולתלמידים שלי.
התחברו לראייה רחבה, תבחרו שכל דבר הוא לטובה, כן כן גם האתגרים בחיים שלנו, כך אני בוחרת לעשות וזה ממש קסם, מה שמתרחש לחיים בעקבות בחירה זו.
בפרשת וירא נאמר "וישא אברהם את עיניו וירא והנה איל נאחז בסבך" כלומר אחרי מעשים מבורכים, אנחנו רואים הזדמנויות.
אחרי בחירה בברכה ושהכל לטובה, מתרחשים ניסים בחיינו.

נולדתי בפרשה הנוכחית, אני לא מגדת עתידות, כן יש לי כלים רבים ומגווני נומרולוגיה, ביואורגונומי , תטא הילינג, ה'אופונופונו ועוד ו100% מיטב יכולתי לראות ולסייע בראייה נכונה, מדויקת, משחררת ובעיקר מעצימה ומצמיחה .