נומרולוגיה והצלחה עסקית – הרצאה

החברות הגדולות בעולם, נותנות מקום של כבוד להבטים רוחנים בעסקים מתוך הבנה ששילוב הבט רוחני, מסייע להתפתחות וצמיחה עסקית ומה שטוב לחברות הגדולות, טוב לעסקים הקטנים!!!
פתיחת עסק ויציאה לדרך עצמאית מלווה בתכנון נכון עסקי, שכולל את כל הפרמטרים הידועים, תוכנית עסקית, בדיקת שוק, תכנון שיווקי ועוד.
פעמים רבות עסק אחד מצליח מאוד ועסק דומה אחר, מדשדש. למה זה קורה ?
מעבר לפאן הגשמי, יש כאמור פאן רוחני.
אנחנו חיים בעולם רוחני גשמי. חלקינו מכירים את הנושא סביב מושגים מוכרים , “אין לי אנרגיה “, “אין אנרגיה למקום”, “אין מזל”, “אין לי פרצוף של כסף”

נומרולוגיה כלי ליעוץ והכוונה
עוד בתקופות קודמות, מלכים ומנהיגים, נעזרו בסודות הנומרולוגיה על מנת לקדם מהלכים, לנתח את האישיות ובהתאם את מהלכיו של היריב, להבין פוטנציאל בתחומים רבים ולקבל החלטות כאשר היו בפרשת דרכים.
נומרולוגיה באמצעות תאריך הלידה ושם האדם, מגלמת בתוכה תיבת אוצרות ובה התכונות המולדות של האדם, התבניות איתם הוא פועל, דרך החשיבה שלו, חוזקות, חולשות, מצבי גורל ומתי נכון לפעול בכל דבר ודבר

מודל s.w.o.t במפה נומרולוגית
אבחון מפה נומרולוגית, מאפשרת לאדם המנהל עסק לזהות מהם החוזקות שלו דרכם הוא יוכל לפתח או לקדם את העסק. אלו תחומי עיסוק מתאימים לו ואשר הוא יכול להביא את עצמו למקסימום מיצוי ואלו תכונות חלשות ואותם הוא נדרש לחזק

שנים אישיות – חלק מההצלחה של עסק הוא העיתוי שבו נפתח עסק
אחד הכלים החשובים לפתיחת עסק על-פי הנומרולוגיה, הוא זיהוי העיתוי וחלון ההזדמנויות.
לכל אדם יש את המפה האישית שלו שמכילה את התכונות, כישורים, חוזקות, חולשות, מצבי גורל ועוד אינפורמציה רחבה ובנוסף את העיתויים והזמנים שהאדם יכול וצריך לפעול בכל תחום בחייו.
באמצעות תאריך הלידה של האדם ותאריך התכנון או הפתיחה של העסק \ נוכל לדעת באיזה מצב אישי נמצא העסק ומהם הפעולות הנכונות לפעולה

שפע
אלו אמונות מתקיימות בכם ? אמונות מצמיחות או אמונות מגבילות ודפוסים חוסמים שמשאירים אתכם בהישרדות
כל אלו ועוד על המושגים “פרנסה משמים”, “ברכה בפרנסה” אינטואיציה ועוד חומר מרתק בהרצאה מעצימה ומעניקה כלים יצירתיים לצמיחה והתפתחות.